SCREEN

Menu Style

конф 0

konf 1konf 2konf 3

24 травня 2023 р. відбулось засідання наукової секції кафедри Лінгвістичні та методичні аспекти дослідження мовних одиниць різних рівнів в межах щорічної звітно-наукової конференції “Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету” за підсумками наукових досліджень викладачів, докторантів та аспірантів УДУ імені Михайла Драгоманова у 2022 році. У цьому році було обговорено найактуальніші за своїм розмаїттям питання сучасного загального мовознавства та германістики такі, як особливості етномовної свідомості британців та східних слов’ян (на прикладі сигнифікативних артефактів-міфологем) (проф. Толчеєва Т.С,), когнітивна сутність семантичних універсалій крізь призму знакової теорії (доц. Балабан О.О.), ергоніми з елементами графічної трансформації: структурно-семантичний та прагматичний аспекти ергоніми з елементами графічної трансформації: структурно-семантичний і прагматичний аспекти (доц. Позніхіренко Ю.І.), малоформатний текст у віртуальному дискурсі: комунікативний вимір (доц. Машкіна О.М.), скорочення та абревіатури у текстах електронної комунікації сучасної німецької мови (ст. викл. Сокорчук В.М.), особливості використання технології ‘‘мозковий штурм’’ на заняттях англійської мови зі студентами-філологами 2 курсу (ст. викл. Деревянко М.М.), неологізми в німецькомовному сленгу (викл. КовальТ.С.). Як завжди до активної участі у роботі секції долучились докторанти і аспіранти кафедри зі своїми дослідженнями теолінгвістики (докторант доц. Кот С.О.), інновацій-іспанізмів (асп. Лук’янова А.І.), суфіксальних новоутворень (асп. Саттарова М.М). Найактуальніші теми, найжвавіші наукові дискусії! Подальших нам наукових здобутків колеги!

Дочірні категорії

• Професорсько-викладацький склад
  • Виховний захід

конф 0

планетарий 1

планетарий 2

Похід до планетарію та прогулянка Києвом. Доцент кафедри, кандидат філол. наук, Машкіна О.М.

Групи другого та третього курсів.

"В умовах дистанційного навчання та воєнного стану особисті зустрічі набувають особливого значення".

Ви тут: Головна Про кафедру Професорсько-викладацький склад